Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
