Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Published
ar: منشور

en: Unpublished
ar: غير منشور
