Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Published
bs: Objavljeno
