Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Name
eo: Nomo

en: Import
eo: Importu

en: Published
eo: Publikigita
