Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Taxonomy
fil: Taksonomiya

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan

en: Import
fil: Angkatin

en: Published
fil: Inilathala
