Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Name
gl: Nome

en: Import
gl: Importar

en: Published
gl: Publicado

en: Unpublished
gl: Non publicado
