Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Name
hu: Név

en: Published
hu: Közzétéve

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Import file
hu: Import fájl
