Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Published
hy: Հրապարակված
