Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Weight
id: Bobot

en: Parent
id: Induk

en: Name
id: Nama

en: Import
id: Impor

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
