Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Status
it: Stato

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Weight
it: Peso

en: Parent
it: Genitore

en: Name
it: Nome

en: Import
it: Importa

en: Published
it: Pubblicato

en: Unpublished
it: Non pubblicato
