Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Weight
ja: ウェイト

en: Parent
ja: 親

en: Name
ja: 名前

en: Import
ja: インポート

en: Published
ja: 掲載

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Import file
ja: インポートファイル
