Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Name
kk: Аты

en: Import
kk: Импорт

en: Published
kk: Жарияланған
