Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Weight
ku: سەنگ

en: Parent
ku: باوان

en: Name
ku: ناو

en: Import
ku: هاوردن

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Import file
ku: پەڕگە هاوردە بکە
