Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Import
mr: आयात

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
