Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး
