Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Name
nn: Namn

en: Import
nn: Importer

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
