Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Import
oc: Importar

en: Published
oc: Publicat

en: Unpublished
oc: Pas publicat
