Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Name
os: Ном

en: Import
os: Импорт
