Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Published
pl: Opublikowane

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Please upload a file.
pl: Proszę wgrać plik.

en: Import file
pl: Import pliku
