Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Published
fa: منتشر شده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
