Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Import
ps: واردول

en: Published
ps: خپاره شوي
