Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Name
ro: Nume

en: Published
ro: Publicat

en: Unpublished
ro: Nepublicat
