Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Import file
sk: Importovať súbor
