Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Name
tr: İsim

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Published
tr: Yayında

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Import file
tr: İçeri aktarılacak dosya
