Taxonaut (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Published
uk: Опубліковано

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Please upload a file.
uk: Будь ласка, передайте файл.

en: Import file
uk: Імпортувати файл
