Taxonomy Entity Index (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Separator
gl: Separador

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Display type
gl: Tipo de vista

en: Link this field to its term page
gl: Liga este campo á páxina do seu termo

en: Limit terms by vocabulary
gl: Limitar os termos por vocabulario

en: Allow multiple values
gl: Permitir múltiples valores
