Taxonomy Entity Index (8.x-1.12) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Types
hi: प्रकार

en: Depth
hi: गहराई

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Display type
hi: प्रदर्शन प्रकार
