Taxonomy Entity Index (8.x-1.13) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Types
fa: انواع

en: Depth
fa: عمق

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: terms
fa: واژه‌ها

en: Display type
fa: نوع نمایش
