Taxonomy Entity Index (8.x-1.13) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Depth
hy: Խորություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Vocabulary
hy: Բառարան
