Taxonomy Entity Index (8.x-1.13) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Types
jv: Tipe

en: Depth
jv: Jerone

en: Settings
jv: Sétingan

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Separator
jv: Watesan

en: Vocabulary
jv: Vokabulari
