Taxonomy Entity Index (8.x-1.15) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Types
hr: Vrste

en: Depth
hr: Dubina

en: Settings
hr: Postavke

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
