Taxonomy Entity Index (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Types
be: Тыпы

en: Depth
be: Глыбіня

en: Settings
be: Налады

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Display type
be: Тып паказу

en: Taxonomy term ID
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі

en: Taxonomy language
be: Мова таксаноміі

en: Taxonomy term ID with depth
be: Ідэнтыфікатар тэрміну таксаноміі з глыбінёю
