Taxonomy Entity Index (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Types
sk: Typy

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Terms
sk: Termíny

en: Reindex
sk: Preindexovať

en: terms
sk: termíny

en: Display type
sk: Typ zobrazenia

en: Rebuild index
sk: Preindexovať

en: Link this field to its term page
sk: Odkázať toto pole na jeho stránku výrazu

en: Limit terms by vocabulary
sk: Limitovať výrazy podľa slovníka

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sk: Pri spracovaní operácie @operation s argumentmi došlo k chybe : @args

en: Entity types
sk: Typy entít
