Taxonomy Entity Index (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Types
vi: Các kiểu

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Separator
vi: Kí tự ngăn cách

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
vi: Gặp lỗi khi xử lý @operation với tham số: @args
