Taxonomy Entity Index (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Types
ar: الأنواع

en: Depth
ar: العمق

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Separator
ar: فاصل

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Terms
ar: المصطلحات

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Allow multiple values
ar: السماح بتعدد القيم

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
