Taxonomy Entity Index (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Types
et: Tüübid

en: Depth
et: Sügavus

en: Settings
et: Seaded

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Terms
et: Terminid

en: terms
et: terminid

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.

en: Display type
et: Kuva tüüp

en: Link this field to its term page
et: Seosta see väli tema termi lehega

en: Allow multiple values
et: Luba mitut väärtust

en: Entity types
et: Olemi tüübid

en: Taxonomy term ID
et: Klassifikatsioonitermi ID

en: Use taxonomy term path
et: Kasuta taksonoomia termini teekonda

en: Taxonomy language
et: Klassifikatsiooni keel

en: Taxonomy term ID with depth
et: Taksonoomia termini ID koos sügavusega
