Taxonomy Entity Index (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Depth
gu: ઊંડાઈ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ
