Taxonomy Entity Index (8.x-1.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Types
lt: Tipai

en: Depth
lt: Gylis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Terms
lt: Terminai

en: Display type
lt: Rodymo tipas
