Taxonomy Entity Index (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Types
is: Tegundir

en: Depth
is: Dýpt

en: Settings
is: Stillingar

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Separator
is: Skilja

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Display type
is: Birta tegund
