Taxonomy Entity Index (8.x-1.8) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Types
cy: Mathau

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Vocabularies
cy: Geirfaoedd

en: Separator
cy: Gwahanydd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Display type
cy: Dangos math

en: Link this field to its term page
cy: Cysylltu'r maes yma i'r dudalen term

en: Limit terms by vocabulary
cy: Cyfyngu termau drwy eirfa
