Taxonomy Entity Index (8.x-1.9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Types
cs: Typy

en: Depth
cs: Hloubka

en: Settings
cs: Nastavení

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Terms
cs: Termíny

en: The settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Allow multiple values
cs: Povolit více hodnot

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Entity types
cs: Typy entit
