Taxonomy Entity Index (8.x-1.9) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Types
ka: ტიპები

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი
