Taxonomy Entity Index (8.x-1.13) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Types
az: Tiplər

en: Depth
az: Dərinlik

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Display type
az: Ekran növü

en: Link this field to its term page
az: Bu sahəni onun termin səhifəsi ilə əlaqələndirin

en: Limit terms by vocabulary
az: Terminləri lüğətə görə məhdudlaşdırın

en: Allow multiple values
az: Çoxsaylı dəyərlərə icazə verin

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
az: Seçilmiş taksonomiya şərtləri və ya seçilmiş şərtlərin uşaqları varsa məzmunu göstərin. Əlavə mürəkkəbliyə görə, bunun dərinliyi olmayan versiyalardan daha az variantları var.

en: Entity types
az: Varlıq növləri

en: Taxonomy term ID
az: Taksonomiya termini ID

en: Use taxonomy term path
az: Taksonomiya termini yolundan istifadə edin

en: Taxonomy language
az: Taksonomiya dili

en: Taxonomy term ID with depth
az: Dərinliyi ilə taksonomiya termini ID
