Taxonomy Enum (1.1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Reference
nl: Referentie

en: About
nl: Over

en: Field types
nl: Veldtypes

en: More Information
nl: Meer informatie

en: Appears in: @bundles.
nl: Komt voor in: @bundles.

en: @label referenced from @field_name
nl: Naar @label verwezen door @field_name

en: @entity using @field_name
nl: @entity gebruikt @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
nl: Elke @entity relateren waarvan @field_name is ingesteld op @label.

en: For more information about this module please visit the <a href="@link">module page</a>.
nl: Ga voor meer informatie over deze module naar de <a href="@link">modulepagina</a>.
