Taxonomy Enum (1.1.2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Features
it: Funzionalità

en: Reference
it: Riferimento

en: About
it: Informazioni

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Appears in: @bundles.
it: Appare in: @bundles.

en: @label referenced from @field_name
it: @label referenziato da @field_name

en: @entity using @field_name
it: @entity che usa @field_name
