Taxonomy Enum (1.3.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Features
ar: الخصائص

en: Reference
ar: مرجع

en: About
ar: حول

en: Field types
ar: أنواع الحقل
