Taxonomy Enum (1.3.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Reference
fa: ارجاع

en: About
fa: درباره

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.
