Taxonomy Enum (1.3.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Reference
az: Istinad

en: About
az: Haqqında

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Appears in: @bundles.
az: Burada görünür: @bundles.

en: @label referenced from @field_name
az: @field_name -dən istinad edilən @label

en: @entity using @field_name
az: @field_name istifadə edən @entity

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
az: Hər @entity @field_name seti ilə @label əlaqələndirin.
