Taxonomy Enum (1.3.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Features
et: Omadused

en: Reference
et: Viide

en: About
et: Programmist

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Appears in: @bundles.
et: Kasutusel: @bundles.

en: @label referenced from @field_name
et: @label, sellele viitab @field_name-st

en: @entity using @field_name
et: @entity kasutab välja @field_name
