Taxonomy Enum (1.3.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Reference
fi: Viittaus

en: About
fi: Tietoja

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Appears in: @bundles.
fi: Esiintyy: @bundles.
